Obecny czas: 19 Wrz 2014, 23:51 Zobacz posty bez odpowiedzi
Zobacz posty od ostatniej wizyty

Dodaj do zakładekNowy temat Odpowiedz Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika Dołączenie: Lipiec 2006
 PostWysłany: 23 Cze 2011, 22:33 
Temat postu: Re: [ TATUAŻE ]
jarecky napisał(a):
tom boredom napisał(a):
co ty jarek nie zrobisz, zeby posiedziec sobie dluzej przed kompem hhehehe

ej sprawdzaj mojego fejsbuka, czasem ide biegac :mrgreen:

potwierdzam. Jarek ma nawet zajebiste czasy, pewnie zapierdala by jak najszybciej wrócić przed kompa i fb :D

profil  www
Awatar użytkownika Dołączenie: Kwiecień 2008
 PostWysłany: 23 Cze 2011, 22:41 
gejuchy niewdzięczne :lol: <3

ale jak koncze biegać to od razu odpalam fb na telefonie lololololo :D

jutro popołudniu pierwszy post, ale tylko dlatego, że dużo z nim pracy, obiecujemy trzymać taki poziom jak tego :) YO
ps. co do dziarania, jutro robie sobie pedalski cytat z Bane na stopie. hipster hipster is hipster

profil  www
Dołączenie: Luty 2008
 PostWysłany: 23 Cze 2011, 22:57 
forever online na palcach se zrob

profil  www
 PostWysłany: 23 Cze 2011, 22:58 
juz mam

profil  www
Awatar użytkownika Dołączenie: Luty 2007
 PostWysłany: 23 Cze 2011, 23:37 
na stopie? co to za miejscówka dla faceta ziom ;) później zostaje tylko dołożyć tribala nad tyłkiem :wink:

PostWysłany: 23 Cze 2011, 23:39 
artistic comcept, wez mi wyslij na maila co pisales na pm

profil  www
Dołączenie: Grudzień 2010
 PostWysłany: 24 Cze 2011, 16:40 
ktoś któryś z tych salonów może polecić??
chodzi o parę poprawek do moich obu rękawów,pleców a i klatę bym sobie poprawił.... Więc nic od nowa bardziej poprawki w stylu : trochę wyblakł kolor, trochę kontury i ogólnie upierdlistwa które się przez lata nazbierały. Miejsce 3-miasto, najlepiej Gdynia oczywiście.
coś z tego polecacie??
http://katalog.trojmiasto.pl/moda_i_uro ... zy/gdynia/

Słyszałem że tuba jest dość dobrym studiem. Na samej stronce też mają niczego sobie galerię.

PostWysłany: 24 Cze 2011, 20:48 
ok, ruszyliśmy :)
http://tattooed-movies.blogspot.com/201 ... .html#more

a jutro...jutro rodzi się tradycja, cosobotniego posta, ale jakiego, zobaczycie :D

profil  www
Awatar użytkownika Dołączenie: Styczeń 2009
 PostWysłany: 24 Cze 2011, 21:19 
O żesz, doskonały pomysł, doskonałe wykonanie!
Dodane do ulubionych. Chcę więcej!!!

Awatar użytkownika Dołączenie: Lipiec 2009
 PostWysłany: 24 Cze 2011, 21:22 
mihau napisał(a):

Awatar użytkownika Dołączenie: Czerwiec 2011
 PostWysłany: 24 Cze 2011, 22:05 
Zdun napisał(a):
ktoś któryś z tych salonów może polecić??

Lezec, nie wiem jak teraz, rok temu pracowal tam fajny chlopak, z dobra kreska i pomyslem.
JaTuTatu tez spoko.

do reszty nie poszlabym podciac wlosow.

mihau napisał(a):

Zeby Borg nie spijal calej smietanki naszej wspolnej pracy, przywloklam tu swoj bialy tylek;)

PostWysłany: 24 Cze 2011, 22:13 
rdza_spi napisał(a):

mihau napisał(a):

Zeby Borg nie spijal calej smietanki naszej wspolnej pracy, przywloklam tu swoj bialy tylek;)

rudy:)
cieszy mnie zadowolenie, damy z siebie wszystko, pamiętajcie - cokolwiek zobaczycie to walić na tattoed.movies(at)gmail.com :)

profil  www
Dołączenie: Styczeń 2007
 PostWysłany: 24 Cze 2011, 22:53 
jarecky napisał(a):

a jutro...jutro rodzi się tradycja, cosobotniego posta, ale jakiego, zobaczycie :D

pierwsza nota super!
"drugiej tak dobrej nie bedzie" haha;D

a jeszcze chcialam spytac - bedziecie dodawac filmy wg jakiegos klucza czy jak leci?;)

PostWysłany: 24 Cze 2011, 23:09 
loris clitoris napisał(a):
jarecky napisał(a):

pierwsza nota super!
"drugiej tak dobrej nie bedzie" haha;D

a jeszcze chcialam spytac - bedziecie dodawac filmy wg jakiegos klucza czy jak leci?;)

raczej co się nawinie, ja bym chciał np lecieć też z motywami "Angelina Jolie ma dziary w Wanted - które są jej, a które są filmowe?" itp.
po prostu - złowiona dziara w filmie jest ważna, każda, nawet jak jest jako "bikini" i tyle, ale to też się zanalizuje. jak film będzie typu EP to będzie duża analiza, jak nie, to wspominka i screen:)

profil  www
 PostWysłany: 24 Cze 2011, 23:12 
jarecky napisał(a):
raczej co się nawinie, ja bym chciał np lecieć też z motywami "Angelina Jolie ma dziary w Wanted - które są jej, a które są filmowe?" itp.
po prostu - złowiona dziara w filmie jest ważna, każda, nawet jak jest jako "bikini" i tyle, ale to też się zanalizuje. jak film będzie typu EP to będzie duża analiza, jak nie, to wspominka i screen:)

Borgu, wyjales mi to z ust (jakkolwiek by to nie zabrzmialo;))

PostWysłany: 25 Cze 2011, 10:16 
No właśnie bodajże ten chłopek z leżeć - Olek?? ten z wielkimi tunelami i z szopa na głowie?? Jak ten to właśnie otworzył własne studio Tuba. Jeżeli o tym mówisz to chyba mam problem z głowy. A i ceny zaporowej nie ma 400 zł za "sesję" czyli około 4 godzin pracy.

PostWysłany: 25 Cze 2011, 10:26 
Zdun napisał(a):
No właśnie bodajże ten chłopek z leżeć - Olek?? ten z wielkimi tunelami i z szopa na głowie?? Jak ten to właśnie otworzył własne studio Tuba. Jeżeli o tym mówisz to chyba mam problem z głowy. A i ceny zaporowej nie ma 400 zł za "sesję" czyli około 4 godzin pracy.

Tak, Olek.
Heh, sto lat nie bylam w rodzinnych stronach, to nie wiem co sie tam dzieje teraz;)
Stowa za godzine to srednia na polskim rynku (pisze o dobrych studiach, bo wiadomo, kolega z bloku to nawet caly rekaw za stowke zrobi;))

PostWysłany: 25 Cze 2011, 10:33 
robiąc dnia wczorajszego obchody po studiach zauważyłem że moi "ulubieńcy" - pit bull już nie istnieje :P pamiętam że wchodziło sie do nich jak do rzeźni :P ah te szpitalne klimaty tam pomieszane z syfem i zaschniętą krwią (w każdym razie jakąś czerwonawą cieczą gdzie nie gdzie) :P

ps. I właściwie problem z głowy wybór pada na tubę :) , a nóż , widelec może się zgłoszę w Gda. na konkursy, jakby nie patrzeć prawie z każdej dziedziny(konkursowej - poza bodajże motywem morskim) jakąś dziarkę mam 8)

Ostatnio edytowany przez Zdun, 25 Cze 2011, 10:36, edytowano w sumie 1 raz

PostWysłany: 25 Cze 2011, 10:36 
Dziewiątek napisał(a):
Znacie kogoś u nas, kto ma doświadczenie w dziaraniu prac Sylvi Ji? Albo ogólnie ładnych pań :) Nie chodzi mi o super realistyczne portrety

Iza z krakowskiego Kultu pieknie tatuuje dziewczyny w klimatach SantaMuerte.
Ale pomysl, czy nie wolalbys tego samego portretu (ktory ma na sobie pewnie tysiace osob na calym globie) z jakims "zakretem"?;) Sa w Polsce artysci, ktorzy maja specyficzna kreske, palete kolorow czy wreszcie styl i ktorzy potrafia genialnie przetlumaczyc kazdy rysunek na swoje klimaty.
W bardziej realistycznych klimatach, ale z lekko kreskowkowym, wciaz jednak mrocznym zacieciem bylby tu super Myskow z wroclawskiwego Nautilusa, bardzo-bardzo kreskowkowo, z mocnym konturem i soczta plama koloru to juz Daveee albo Edek, lzejsze klimaty, bardziej w kierunku secesji i artnouveau to Zappa z sopockiej Cykady.
Chociaz ja osobiscie jestem zakochana w pracach Krisa Ciezlika (Warszawa, chyba Coffeine, ale nie dam sobie reki uciac), mocnie i industrialnie (taki Obey tatuazu;)), dopiero zaczyna, ale progres niesamowity. A jesli nie chodzi Ci tylko o forme, w koncu to SantaMuerte i cukrowe czaszki, czyli caly ocean znaczen i niesamowite zaplecze kulturowe, to poszlabym do Davida Rudzinskiego (Gulestus, Wawa), bo jak sigile to tylko u tego pana:)

Zdun napisał(a):
robiąc dnia wczorajszego obchody po studiach zauważyłem że moi "ulubieńcy" - pit bull już nie istnieje :P pamiętam że wchodziło sie do nich jak do rzeźni :P

Heh, mieszkam w Lublinie, miejsce o najwiekszym zageszczeniu dziadowskich studiow tatuazu na kilometr kwadratowy. Juz dawno przestalo mnie bawic lazenie po takich przybytkach. Ale fakt, ze takie miejsca upadaja, bardzo dobrze swiadczy o rosnacej swiadomosci Polakow.

Zdun napisał(a):
a nóż , widelec może się zgłoszę w Gda. na konkursy, jakby nie patrzeć prawie z każdej dziedziny(konkursowej - poza bodajże motywem morskim) jakąś dziarkę mam 8)

Konkursy to nie moja bajka, ani mnie kreci ogladanie, ani nie chcialabym zeby ktos twierdzil ze moj tatuaz jest lepszy czy gorszy od innych. No, ale co kto lubi:) Tak czy owak, do pewnie zobaczenia w Gdansku, to poki co najlepsza tego typu impreza w Polsce (chociaz krakowski TattooFest mocno zapunktowal, proponujac cos dla ducha, tym samym bedac zreszta zarzewiem moich i Borga Jareckiego knowań i kombinacyj;))

PostWysłany: 25 Cze 2011, 10:48 
W sumie na sam konwent z małżonką się wybieramy raczej głównie dla kapel tam grających a że przy okazji taka ciekawa tematyka :) . ps. myślisz że małżonce Olek by wydziarał jakiś dobry motyw pin up girl?? (taki jej fetysz ostatnio - ale ona troszkę tchórz jest i jak jej robiono jej pierwszą i póki co ostatnia dziarkę to prawie mi pazurami nie przebiła dłoni :P - a to była tylko średniej wielkości jaskółka na udzie :twisted: )

PostWysłany: 25 Cze 2011, 11:09 
Zdun napisał(a):
myślisz że małżonce Olek by wydziarał jakiś dobry motyw pin up girl??

Nie znam dobrze klimatow Olka, pamietam go tylko z kilku wspolnie spedzonych godzin, mial ciekawe pomysly i fajne poczucie koloru, nie wiem czy dobrze zrobi pinup, bo pamietam tylko jedna jego prace.
Ale macie w Sopocie Zappe ktory smignie pinup co sie zowie.

Zdun napisał(a):
(taki jej fetysz ostatnio - ale ona troszkę tchórz jest i jak jej robiono jej pierwszą i póki co ostatnia dziarkę to prawie mi pazurami nie przebiła dłoni :P - a to była tylko średniej wielkości jaskółka na udzie :twisted: )

A to Ty nie wiesz, ze nie idzie sie w takie miejsca ze swoja kobieta, bo jest sie wtedy najlatwiejszym celem ataku i najwdzieczniejszym obiektem do wyładowania frustracji i bolu?;)

Awatar użytkownika Dołączenie: Luty 2007
 PostWysłany: 25 Cze 2011, 11:12 
kris ciezlik FTW

profil  www
 PostWysłany: 25 Cze 2011, 11:21 
Osobiście wszystkie poprzednie prace robiłem u Panów Cykman - jak Karol to super ziomek tak po czasie jednak troszkę odradzam roboty u niego, gdyż dużo poprawek widzę... A i jednak do oldschoolu nic nie mam on za bardzo w tą stronę idzie, i to mnie dziwi skoro wali tatuaże już od tylu lat jako profesjonalista a dalej czuć bardzo starą szkołę...

PostWysłany: 25 Cze 2011, 12:04 
Zdun napisał(a):
Osobiście wszystkie poprzednie prace robiłem u Panów Cykman ...

No widzisz, ja sie jednak kieruje estetyka danego tatuatora, bo lubie rzucic pomysl i czekac co sie w jego glowie urodzi. Tatuatorzy ktorzy robia wszystko, nie beda mieli jakies specyficznej wizji, a o to mi chodzi.

PostWysłany: 25 Cze 2011, 12:14 
Właśnie i to jest dobre. A myślisz że dlaczego przechodzę w takim razie do Olka, on sam mi powiedział że nie robi gotowców, ty mu mówisz motyw przewodni a on sam swoją koncepcję przyjmuje, mi to odpowiada tylko szkoda że się przeniósł :P , leżeć mam dokładnie 15 metrów od domu a do tuby trzeba się kilometr przejść :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: taki joke a jak...

Ogólnie w Gdyni robi się coraz lepiej jeżeli o miejsca chodzi... Kiedyś były 3 miejsca: koło dworca salon z Cykmanami, pitt bull na Świętojańskiej i jakiś przy hali targowej (nie pamiętam nazwy) - głównie w tamtych czasach chodziłem się tatuować... Dziś co 2 ulice są nowe, różne salony tylko teraz ciekawe na jakim poziomie...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Nowy temat Odpowiedz Idź do strony Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 71  Następna

Statystyki

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: